Eğlence

Genel Bakış SİZLERİ BİRBİRİNDEN ÖZEL PROGRAMLAR BEKLİYOR…

Yaratıcı eğlence ekibimizin hazırladığı, alışılagelmiş etkinliklere benzemeyen, muhteşem show programları ile eğlence doruklara çıkıyor. Birbirinden eğlenceli şovları, ücretli ve ücretsiz aktiviteler, canlı müzik performansları, akrobasi gösterileri, şov dünyasının çeşitli ülkelerinden gelen dans gruplarının dans performansları, açık hava disko, plaj partileri, çeşitli beceri ve dans kurs programları Sunis Evren Beach Resort Hotel & Spa’da geçireceğiniz tatiliniz boyunca günlerinize renk katıyor.

GÜNDÜZ EĞLENCELERİ

Gündüz Aktivite merkezimizde Playstation ve Langırt aktivitelerini bulabilir, gündüzleri su kaydıraklarının eğlencelerine ortak olabilirsiniz.

Çeşitli turnuvalar ile değişik aktivite ve spor faaliyetleri ile vakit geçirebilir, gündüz eğlenceleri ile tatilinizi renklendirebilirsiniz…

Günlük özel animasyon & aktivite programları

Havuz eğlenceleri

GECE EĞLENCELERİ

Her yaş, zevk ve kültüre uygun eğlence, aktiviteyi bulmak Sunis Evren Beach Resort Hotel & Spa’da mümkündür. Sınırsız eğlence ve aktiviteler, konularında uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafından hazırlanır. Gün içerisinde dansın inceliklerini öğrenebilir, akşamında kendinizi müziğin ritmine bırakabilirsiniz.

SPOR AKTİVİTELERİ

  • Fitness salonu
  • Jimnastik, su jimnastiği, aerobik
  • Sahil voleybol, havuz oyunları
  • Masa tenisi, dart, boccia

HAVUZ ve PLAJ

Sunis Evren Beach Resort & SPA altın rengi kumsalı,ince kumu ve sığ denizinde, denize girmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.Tatilinizde gün boyu keyifli dakikalar geçirebileceksiniz. Sizlere özel tasarlanmış, yetişkinler için biri kapalı olmak üzere 2 adet ( 1100 m2 VE 200 m2 ) ve çocuklar için konforlu, güvenli hizmeti amaçlayan biri kapalı olmak üzere toplamda 2 adet( 60 m2 VE 30 m2 ) çocuk havuzu bulunmaktadır. Yetişkinler için 3 kaydirağin olduğu, Çocuklar için 2 kaydirağin olduğu ana havuzdan ayri iki kaydirak havuzu mevcuttur.Yetişkinlerin kullanacağı havuzların derinliği 1,40 m, çocukların kullanacağı havuzların derinliği 0,35 m'dir. Havuzlarımız kalite sistemimiz gereği periyoduk olarak bakımları yapılıp, HACCP normlarına göre temizlenme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

  • Kapalı havuzlarımız yaz boyunca hizmete kapalıdır.
  • Şık ve rahatlığınıza hitap eden şezlongları, güneş şemsiyelerini, duşlar ve soyunma odalarını gündüzlerinizi daha da keyifli bir hale getirmek için havuzlara en yakın noktalarda konumlandırdık. Havuz ve sahilde şemsiye, şezlong, minder (sadece sahilde mevcuttur) ve plaj havlusu bulunmaktadır.
  • Otelimiz denize sıfır olup, 50 metrelik kum sahile sahiptir.

Rezervasyon