Yeme & İçme

LEZZET ŞÖLENİNE DAVETLİSİNİZ…

Zevkli seçimler, şık mekânlar, herkesin damak tadına uygun lezzetler… Akdeniz’in maviliğinde sevdikleriniz ile sizleri mutlu etmek için İtalyan dan Meksikan a kadar birbirinden farklı A la carte seçenekleri, Dünya mutfaklarının en güzel örnekleri Sunis Evren Beach’te sizin için hazırlanıyor…

* A’la Carte Restoran için ön rezervasyon gerekmektedir.
* Dışarıda verilecek olan servisler hava şartlarına bağlıdır.
* Seçkin A’la Carte restoranlarımızdaki akşam yemeklerine, şık bir kıyafet ile katılmanız rica olunur.
* Minumum 5 Gece ve üzeri konaklamalar boyunca 1 defa A’la Carte Restoran kullanımı ücretsizdir.
Her akşam farklı bir tema ile Dünya mutfağının en özel lezzetleri

Her çeşit damak zevkine hitap eden Ana Restaurantımız Evren Restaurant ta değişik kültürlerin lezzetleri geniş bir yelpaze ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Dingin bir ortamda sabah kahvaltısı, geç kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yemeğini alacağınız bu mekanda dünya mutfaklarının en lezzetli örneklerini müzik eşliğinde tadacaksınız. Ana restaurantımızda çocukların yiyebileceği ve baharatsız olarak hazırlanmış yemekler bulunmaktadır.

Açık Büfe
  • Kahvaltı: 07:00 – 10:00
  • Geç kahvaltı: 10:00 – 11:00
  • Öğlen yemeği: 12:30 – 14:30
  • Akşam yemeği: 19:00 – 21:30 (Kış: 18:30 – 21:00)
  • Gece Büfesi: 23:00 – 07:00
Diet Büfe

Büfemizde diet yapan misafirler için uygun yemekler bulunmaktadır, misafirlerimizin talebine göre yardımcı olunmaktadır.

A’la Carte Restoranlar
Aquarius A'la Carte Restaurant

Sizler için hazırlamış olduğumuz seçmeli balık menümüz ile nezih bir ortamda ruhunuza hitap eden bir müzik eşleğinde ailenizle sizlere akşam yemek sunulmaktadır.

Romantica A'la Carte Restaurant

İtalyan mutfağının damak tadını sizlere sunmaktayız. “Bueno”.

Maya A'la Carte Restaurant

Siz misafirler için özenle hazırlanmış Meksikan mutfağının baharatlı menülerini, Maya Restoranda sizlerle buluşturuyoruz.

Turquoise A'la Carte Restaurant

Osmanlı mutfağının zengin menüsünü Türk A la Carte Restaurantta tadına varacaksınız.

Barbecue A'la Carte Restaurant

Akdeniz sahilinde deniz dalgalarının sesinde önceden sizin için özenle hazırlanmış mangal keyfine sizleri davet eder, gönlünüzce pişirebilir, tadını çıkarabilirsiniz.

Konsept

Otel konseptimiz Ultra Herşey dahil sistem olup Odalardaki Minibarlar günlük ,(Cola, Fanta, Bira, Su, Sprite, Soda)bir defaya mahsus olarak doldurulur. Ana Restoranda kahvaltıda taze sıkılmış Portakal ve Havuç suları ücretsiz, barlarda ve Restoranlarda içecekler bardakla masaya servis edilir.

Rezervasyon